РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

За результатами конкурсу на заміщення вакантних посад Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм переможцями стали:

1. на посаду художника — постановника — Сиворакшу Артема Валерійовича;
2. на посаду художника з комп`ютерного дизайну — Мойсієнко Артем Сергійович;
3. на посаду помічника головного режисера — Бунзяк Світлану Олександрівну;
4. на посаду артиста — соліста інструменталіста коллективу концертних виконавців — Богуш Олег Федорович;
5. на посаду артиста — соліста інструменталіста коллективу концертних виконавців — Галамагу Андрія Олександровича;
6. на посаду артиста — вокаліста соліста (II категорії) колективу концертних виконавців — Пузана Максима Павловича;
7. на посаду артиста — вокаліста соліста (II категорії) колективу концертних виконавців — Лазаренко Богдана Олександровича; 
8. на посаду артиста — вокаліста соліста (II категорії) колективу концертних виконавців — Михневич Анну Геннадіївну; 
9. на посаду артиста — вокаліста соліста (II категорії) колективу концертних виконавців — Іващенко Катерину Юріївну; 
10. на посаду артиста-соліста інструменталіста (II категорія) колективу концертних виконавців— Коваленко Владислава Григоровича; 
11. на посаду артиста (II категорія) академічного симфонічного оркестру “Філармонія” (скрипка) — Гаєву Людмилу Олександрівну; 
12. на посаду артиста (вища категорія) академічного симфонічного оркестру “Філармонія” — Стовбур Ольгу Миколаївну; 
13. на посаду помічника керівника художнього академічного ансамблю пісні і танцю “Сіверські клейноди”- Заваліну Надію Петрівну;
14. на посаду артиста балету (II категорія) академічного ансамблю пісні і танцю “Сіверські клейноди” — Гончаренко Олександра Олександровича:
15. на посаду артиста балету (II категорія) академічного ансамблю пісні і танцю “Сіверські клейноди” — Подольського Владислава Сергійовича;
16. на посаду артиста балету (II категорія) академічного ансамблю пісні і танцю “Сіверські клейноди” — Перегуда Олександр Ігорович; 
17. на посаду артиста балету (II категорія) академічного ансамблю пісні і танцю “Сіверські клейноди” — Коптель Артем Віталійович; 
18. на посаду артиста балету (II категорія) академічного ансамблю пісні і танцю “Сіверські клейноди” — Пилипенко Михайло Володимирович; 
19. на посаду артиста (II категорія) академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського — Сипко Данила Дмитровича;
20. на посаду артиста (II категорія) академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського — Мороз Андрія Васильовича;
21. на посаду артиста (II категорія) академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського — Захожого Юрія Юрійовича;
22. на посаду артиста (II категорія) академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського — Анчіхорова Богдана Володимировича;
23. на посаду артиста (II категорія) академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського — Грибань Дарину Ігорівну;
24. на посаду артиста (II категорія) академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського — Лугіну Анну Сергіївну;
25. на посаду артиста (II категорія) академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського — Крюкову Олександру Дмитрівну;
26. на посаду артиста оркестрової групи (II категорія) академічного народного хору — Засєєва Алана Ігоревича; 
27. на посаду артиста оркестрової групи (II категорія) академічного народного хору — Портного Максима Андрійовича; 
28. на посаду артиста оркестрової групи (II категорія) академічного народного хору — Коломієць Артема Олександровича; 
29. на посаду артиста (II категорія) академічного народного хору — Селюченко Серафима Вячеславовича; 
30. на посаду артиста (II категорія) академічного народного хору — Товкач Максима Олександровича; 
31. на посаду артиста (II категорія) академічного народного хору — Телушкова Вадима Дмитровича; 
32. на посаду артиста (II категорія) академічного народного хору — Сипливець Олену Володимирівну; 
33. на посаду артиста (II категорія) академічного народного хору — Ковезу Андрія Дмитровича; 
34. на посаду артиста (II категорія) академічного народного хору — Шевченко Дарію Андріївну; 
35. на посаду артиста (II категорія) академічного народного хору — Мартиненко Аліну Олександрівну; 
36. на посаду артиста балету (вища категорія) академічного народного хору — Опанасенко Володимира Станіславовича; 
37. на посаду артиста балету (II категорія) академічного народного хору — Гузь Оксану Анатоліївну; 
38. на посаду артиста балету (II категорія) академічного народного хору — Білан Оксану Володимирівну; 
39. на посаду артиста балету (II категорія) академічного народного хору — Колібабу Володимира Сергійовича; 
40. на посаду бандуриста — інструменталіста (II категорії) капели бандуристів ім. О. Вересая — Стельмах Оксану Леонідівну; 
41. на посаду бандуриста — інструменталіста (II категорії) капели бандуристів ім. О. Вересая — Калашникову Аллу Сергіївну; 
42. на посаду артиста — соліст - бандуриста (II категорії) капели бандуристів ім. О. Вересая — Петрик Тетяну Вікторівну; 
43. на посаду артиста хору (I категорії) капели бандуристів ім. О.Вересая — Грищенко Володимира Петровича; 
44. на посаду артиста (II категорії) духового оркестру (кларнет I) — Савостенко Світлану Андріївну.


QR-Code generated with LudwigQRCode
57