БЛАГОДІЙНИКИ З ІТАЛІЇ - ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ

2018.10.05_likarnya

Академічний народний хор Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (художній керівник та головний диригент - Заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур) 5 жовтня 2018 року взяв участь в церемонії передачі двох автомобілів швидкої допомоги марки «Фіат Дукато» від італійських благодійних організацій Чернігівській обласній лікарні (головний лікар Андрій Жиденко).

Урочисте вручення відбулося за участі Надзвичайного і Повноважного посла Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа, президента асоціації «Кассаго кличе Чорнобиль» Армандо Кріппа та президента асоціації «Домані-Завтра» Крістіана Молінарі.

На урочистості завітали голова обласної ради Ігор Вдовенко, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Звертаючись до італійських партнерів, головний лікар обласної лікарні Андрій Жиденко зазначив, що співпраця медичного закладу з асоціацією «Кассаго кличе Чорнобиль» триває вже три роки. За ці роки партнерства обласна лікарня отримала допомогу майже на 2,8 мільйона гривень. Завдяки цьому заклад значно покращив якість та умови надання медичних послуг жителям Чернігівщини. Тепер асоціації «Кассаго кличе Чорнобиль» та «Домані-Завтра» надали лікарні підтримку, передавши автомобілі.

Варто зазначити, що до цього часу 11 італійськими машинами швидкої допомоги вже користувалися 7 медзакладів області.
Крім того, понад 20 років асоціація «Кассаго кличе Чорнобиль» тісно співпрацює з Дитячим фондом Чернігівщини. Це не лише оздоровлення українських дітей в Італії, а й підтримка сімей та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За повідомленням Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Фото Анастасії Пась


QR-Code generated with LudwigQRCode
111