“МИ ПАМ’ЯТАЄМО”

2019.05.08_We_are_remember

74 роки виповнилося сьогодні від того дня, коли нацистська Німеччина капітулювала у Другій світовій війні. Ця подія розглядається нині як символ перемоги над нацизмом. Тож 8 травня в Україні — День пам’яті і примирення, метою якого гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у тій війні, висловлення подяки всім борцям проти коричневого тоталітаризму. 9 травня в нашій країні відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цим меморіальним дням 8 травня 2019 року був присвячений концерт-реквієм “Ми пам’ятаємо” в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм (режисер-постановник — Дмитро Обєдніков). Свої виступи народу-герою присвятили Капела бандуристів ім. О.Вересая під керівництвом заслуженої артистки України Раїси Борщ і заслуженого працівника культури України Миколи Борща, Академічний український народний хор на чолі із заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Коцуром, а також концертні виконавці філармонійного центру - заслужені артисти України Володимир Гришин, Сергій Сулімовський, лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів Марина Коваленко, Тетяна Олійник, Максим Пузан, Олена Белеванцева, Богдан Лазаренко, Ольга Печко, Марина Маккей. Провели програму Інна Василенко і Дмитро Обєдніков.

У концертній програмі прозвучали твори, присвячені темі Другої світової війни, героїзму українського воїнства, зокрема, “А мати ходить на курган”, “Тиша після війни”, “Сповідь”, “Кров людськая — не водиця”, “Зашуми, Дніпро”, “Солдатська прощальна”, “Степом, степом...”, “Прошу в неба”, “Снег седины”, “Смуглянка”, “Невідомий солдат”, “Журавли”, “Перемога”...

Артисти — учасники концерту-реквієму зазначили: “Сьогодні ми віддали данину пам’яті і тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо, і тим, хто звеличив нашу державу та захистив її у новітній історії — героям Небесної Сотні, воїнам, загиблим на сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої країни”.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

тел.: (0462) 675-431


QR-Code generated with LudwigQRCode