“ЖИТТЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗНОВ” - ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ


Історичні місцини Чернігова, виробничі цехи, торгово-розважальний центр… Порожньо і тихо у місті. У німоті застигло життя, чекаючи на поштовх. Чекає на новий шанс те, що колись кипіло, а потім знишкло…

Але звучить Слово, лунає Музика. І з кожним звуком, з кожною нотою, з кожним рухом місто наповнюється життям. Життя починається знов.

Свій проєкт – кавер-версію пісні гурту “Океан Ельзи” “Життя починається знов” – артисти обласного філармонійного центру присвячують Дню Конституції України, що відзначається 28 червня.

Забудьте про те, що на екрані артисти. Це ми з вами – українці. Це ми з вами – народ, що, за Конституцією, є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні. Це ми – ті, хто своєю культурою, мистецтвом рушить це життя вперед!

Учасники проєкту у постановці Дмитра Обєднікова – заслужений артист України Сергій Сулімовський, Ольга Печко, Марина Коваленко, Макс Пузан; Театр танцю “Екватор”: Віктор Войников, Тетяна Герус, Марія Лагута. Оператор – Олександр Довбенко, монтаж – Оксана Османова, звук – Володимир Попов.

Особлива подяка за допомогу в реалізації проєкта: ТРЦ “Голiвуд”, “Сiльпо”, фабрика “Елегант”, ресторан “Бiблiотека”.

Пiлот FPV дрона - Дмитро Торяник
https://www.youtube.com/greatupgrade?fbclid=IwAR1zUO6FwuCqINoQ7nFhwN7WCLHVWKG8-CQ5f8L4uDz0eUTkVgsFjU7rJf0

Прес-центр обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм


QR-Code generated with LudwigQRCode