СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ЮРІЮ СЛОБОДЕНЮКУ

48875491571_7cb72226ba_o

Пішов у засвіти Юрій Слободенюк - заслужений працівник культури України, соліст оркестрової групи Академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди». Людина справді дивовижної енергетики і мистецького хисту. Неповторний віртуоз. Його сопілки, флейти співали для людей. Харизма виконавця підкорювала глядачів не тільки України, а й Європи – підкроювала з перших нот…

Своє життя він присвятив музиці і глядачам, яких до безтями любив і поважав. Юрій Слободенюк не тільки пропагував національне мистецтво – він багато в чому був обличчям народного мистецтва Сіверського краю.

Колектив Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм у скорботі. Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким пана Юрія, усім хто шанував талант митця.

Вічна пам’ять і вдячність!

Прощання з Юрієм Слободенюком відбудеться завтра, 23 липня 2020 року, з 14.00 до 15.00 години у фойє Чернігівського обласного філармонійного центру.Увага! Через карантинні заходи прохання чітко дотримуватися рекомендацій адміністрації закладу!


QR-Code generated with LudwigQRCode