НовиниУКРАЇНСЬКІ ВИКОНАВЦІ У СЕРІЇ КОНЦЕРТІВ ОРКЕСТРУ “ФІЛАРМОНІЯ” З ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ СВІТУ

16 липня 2019 року в рамках проекту Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача — серії концертів з обдарованою молоддю світу глядачам була представлена творчість молодих українських виконавців.

НЕСПОДІВАНІ СЮРПРИЗИ ПІД ЧАС КОНЦЕРТУ З ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ СВІТУ

13 липня 2019 року - другий день музичної академії з обдарованою молоддю світу в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

14 ЛИПНЯ – ЮВІЛЕЙ МИКОЛИ ЮСЬКОВА. ПАМ’ЯТІ ДРУГА І КОЛЕГИ

14 липня 2019 року виповнюється 70 літ від дня народження Співця – Миколи Юськова.

У ФІЛАРМОНІЙНОМУ ЦЕНТРІ РОЗПОЧАЛИСЯ ТРАДИЦІЙНІ КОНЦЕРТИ З ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ СВІТУ

Наприкінці 75-го ювілейного філармонійного сезону Академічний симфонічний оркестр "Філармонія" Чернігівського обласного філармонійного центру проводить традиційні концерти з обдарованою молоддю світу. Триває ця літня музична академія вже близько десяти років і на неї крім вітчизняних, запрошуються й іноземні молоді виконавці.

БУДЬ-ЯКИЙ ВЕЛИКИЙ МУЗИКАНТ МАЄ РОЗПОВІСТИ СВОЮ ІСТОРІЮ

6 липня 2019 р. у затишному дворику Чернігівського обласного філармонійного центру відбувся концерт гурту Jazz in Kyiv Band під назвою: «Джазові історії з Олексієм Коганом».

УВАГА! КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Обласне комунальне концертно-видовищне підприємство “Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

НА ІВАНА КУПАЛА НАРОДНИЙ ХОР ВЛАШТУВАВ СВЯТО ДЛЯ МЕНЯН

Участь Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент, заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур, балетмейстер - Віктор Войников) у купальських святкуваннях на теренах області є традиційно бажаною.

МАКС ПУЗАН - ГІСТЬ ПЕРЕДАЧІ "ІМПРЕЗА"

Соліст Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Макс Пузан - гість передачі "Імпреза" на телеканалі "Новий Чернігів".
Ведучий - Дмитро Мельниченко.

ДЖАЗОВІ ІСТОРІЇ З ОЛЕКСІЄМ КОГАНОМ

Джазова музика найбільше нагадує життя з його часто непередбачуваними імпровізаціями і ритмами. Тому мова джазу близька і зрозуміла кожному – від вибагливого слухача, до людини, яка цю музику слухає вперше.

«Вертаємо своє!»

Український інститут національної пам'яті презентує потужний відеоролик «Вертаємо своє!» до 5-річчя звільнення міст сходу Донецької та Луганської областей.