Новини



КОНЦЕРТНІ ВИКОНАВЦІ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ НА СПАСІВСЬКОМУ ЯРМАРКУ У БАХМАЧІ

17 серпня 2019 року у Бахмачі ярмаркували. Традиційний Спасівський ярмарок цьогоріч був присвячений 28-й річниці Незалежності України. Кульмінацією мистецької програми Спасівського ярмарку став феєричний концерт естрадних виконавців Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під назвою «Серпневий зорепад».

АРТИСТИ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ НА ХІ ФЕСТИВАЛІ “КИЇВСЬКА РУСЬ”

Водинадцяте 17 серпня 2019 року у селищі Любеч Ріпкинського району пройшов Відкритий фестиваль традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств “Київська Русь”, метою якого є пропаганда історичних, культурно-мистецьких надбань Чернігівщини, народних художніх промислів, розвитку туризму. В рамках фестивалю свято музики подарували учасникам заходу артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

КАПЕЛА БАНДУРИСТІВ ІМ. О. ВЕРЕСАЯ - НА ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «СЛОБОЖАНСЬКИЙ СПАС»

Капела бандуристів ім. О. Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру, як почесний гість, взяла участь у XII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас».

ХОР ІМ. БОРТНЯНСЬКОГО РОЗПОЧАВ СЕРІЮ КОНЦЕРТІВ-ЛЕКЦІЙ У БОРИСОГЛІБСЬКОМУ СОБОРІ

 Чотири концерти-лекції, присвячені духовній музиці і духовності взагалі, підготували до початку нового концертного сезону артисти Академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (художній керівник та головний диригент — Іван Богданов). Концерти-лекції — це тематичні роздуми на біблійні теми. Серія таких концертів-лекцій розпочалася 18 серпня 2019 року з розмови на тему “Церковний рік. Свята”.

СІВЕРСЬКІ КЛЕЙНОДИ НА СВЯТІ МЕДУ ТА ЧАСНИКУ

17 серпня 2019 року у латвійському місті Даугавпілс під гаслом «Солодкий, як мед, сильний, як часник» пройшло традиційне свято меду та часнику. Традиційна складова традиційного свята – культурно-мистецька програма. Її родзинкою став виступ Академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди» обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Сергія Вовка.

СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ В МІНСЬКУ

Сьогодні, 17 серпня 2019 року, колективи Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм взяли участь у святкуванні Днів української культури у Республіці Білорусь.

КОНЦЕРТ КАПЕЛИ БАНДУРИСТІВ ДО 200-РІЧЧЯ ГРИГОРІЯ ҐАЛАҐАНА

15 серпня 2019 року у Сокиринцях пройшли урочисті заходи з нагоди 200-річчя від дня народження Григорія Ґалаґана. Артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм представили гостям урочистостей святкову програму.

“СІВЕРСЬКІ КЛЕЙНОДИ” - МЕШКАНЦЯМ ЛИПОВОГО

В селі Липове (Талалаївська ОТГ) люди свято шанують хліборобську працю. І з такою ж любов’ю ставляться до української пісні. День села для мешканців громади - це справжнє свято. А допомогли зробити його подвійним артисти Академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди» (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк), як

“JAZZ-КУЛІСА. VOL. XІI”: ГАРЯЧЕ ЛІТО “BISSQUIT”У

10 серпня 2019 року музиканти "BissQuitt" презентували “Jazz-кулісу. Vol. XIІ” в рамках сезону джазових вечорів у дворику обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

ДО 200-РІЧЧЯ ПАНТЕЛЕЙМОНА КУЛІША

Артисти  Академічного народного хору та солісти обласного  філармонійного центру фестивалів та концертних програм 9 серпня 2019 року взяли участь у відзначенні ювілею Пантелеймона Куліша.