НовиниП’ЯТА РІЧНИЦЯ 13-ГО БАТАЛЬЙОНУ

Урочистості з нагоди п’ятої річниці від дня створення 13 батальйону відбулися сьогодні у Чернігові.

БЛАГОРОДСТВО ЗВУКУ ЛЮДМИЛИ МАРЦЕВИЧ

21 квітня 2019 року Людмила Марцевич з великим успіхом виступила перед чернігівськими глядачами на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм у рамках проекту “Фортепіанний абонемент”.

ХОР ІМ. БОРТНЯНСЬКОГО: У ВЕЛИКИЙ ПІСТ — ПРО ВІЧНЕ

Незвично і незвичайно. І — надзвичайно! Це — про програму, яку до свята Вербної неділі 20 квітня 2019 року в Борисоглібському соборі у Чернігові представив глядачам Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

“ГОЛЬДБЕРГ-ВАРІАЦІЇ” ОЛЕКСАНДРА САВЕНКА

19 квітня 2019 року проект «Вечір фортепіанної музики» філармонійного центру за участю Олександра Савенка був представлений  на сцені Чернігівського музичного коледжу ім. Л.Ревуцького. Цього разу у виконанні піаніста прозвучали знамениті «Гольдберг-варіації» Йоганна Себастьяна Баха.

ТВОРЧІСТЬ ОЛЕНИ ЛУЩИК У «МУЗИЧНИХ ПРЕМ’ЄРАХ СЕЗОНУ»

Олена Лущик – піаністка, композитор, аранжувальниця. А чи не найважливіше – педагог! Численні учні, колеги, друзі пані Олени взяли участь в її творчому вечері, який в рамках проекту «Музичні прем’єри сезону» 18 квітня 2019 року відбувся на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

ОЛЬГА ТАБУЛІНА І ЮЛІЯ ЛИТВИНОВА У “ВОКАЛЬНОМУ АБОНЕМЕНТІ”

Солістка Національної філармонії України, лауреат міжнародних конкурсів Ольга Табуліна (мецо-сопрано) та солістка Оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, також лауреат міжнародних конкурсів Юлія Литвинова (сопрано) стали учасниками двадцять другого концерту в рамках творчого проекту Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм “Вокальний абонемент”.

ФЕЄРИЧНА ЧЕРНІГІВСЬКА ПРЕМ’ЄРА БАЛЕТУ «ЛИФАР-СЮЇТА» У ФІЛАРМОНІЙНОМУ ЦЕНТРІ

13 квітня 2019 року на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм вперше демонструвався одноактовий балет «Лифар-сюїта» у виконанні вихованців Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря.

АНАТОЛІЙ ТКАЧУК, КОМПОЗИТОР ТА ДИРИГЕНТ, ГІСТЬ ПРОГРАМИ «ВЕЧЕРЯ НА СВОБОДІ»

Майже за 25 років своєї діяльності Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру став невід`ємною частиною культурного життя області. Без участі оркестру, фактично, не відбувається жоден урочистий захід Чернігова, жодне державне свято, проводи військовослужбовців, чи зустріч бійців з фронту…

З ДОПОМОГОЮ КАЗКИ АРТИСТИ СПРОБУВАЛИ ПРИЩЕПИТИ ДІТЯМ ІНТЕРЕС ДО РІЗНОМАНІТНОЇ МУЗИ

Щирими дитячими оплесками та схвальними вигуками зустріла чернігівська дітвора сучасну казкову концертну програму, яку для наймолодших школярів підготували артисти Чернігівського обласного філармонійного центру.

«БЛАГОСЛОВИ, ДУШЕ МОЯ, ГОСПОДА!»

Програму «Благослови, душе моя, Господа!», що складається з духовних творів, у Борисоглібському соборі, що на древньому Чернігівському Валу, представили глядачам 10 квітня 2019 року Академічний народний хор обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура та чоловічий хор Храму Всіх Святих Чернігівських (настоятель храму – протоієрей Петро Казновецький).