НовиниВ’ЯЧЕСЛАВ САМОФАЛОВ І МАРІЯ ВІХЛЯЄВА - “ВІД БАХА ДО ГАЛЬЯНО”

В’ячеслав Самофалов 24 квітня 2019 року разом з відомою піаністкою, лауреатом міжнародних конкурсів, солісткою Національної філармонії України Марією Віхляєвою з успіхом представив свою програму “Від Баха до Гальяно” на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

13-ОМУ ОКРЕМОМУ МОТОПІХОТНОМУ БАТАЛЬЙОНУ – 5 РОКІВ!

13-тий окремий мотопіхотний батальйон 58 мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України (до реорганізації – Чернігівський 13-тий батальйон територіальної оборони) під гаслом «Там де ми – там спокій!» одним із перших у квітні 2014 року став на захист України від російської агресії. У квітневі дні бійці, ветерани, близькі і рідні військовослужбовців цього легендарного бойового підрозділу відзначають свій п’ятирічний ювілей і з сумом згадують загиблих в боях із окупантами своїх 25 побратимів.

ЮНАКІВ ПРОВОДЖАЛИ ДО АРМІЇ

У центрі Чернігова 24 квітня 2019 року влаштували святкові проводи призовників до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

П’ЯТА РІЧНИЦЯ 13-ГО БАТАЛЬЙОНУ

Урочистості з нагоди п’ятої річниці від дня створення 13 батальйону відбулися сьогодні у Чернігові.

БЛАГОРОДСТВО ЗВУКУ ЛЮДМИЛИ МАРЦЕВИЧ

21 квітня 2019 року Людмила Марцевич з великим успіхом виступила перед чернігівськими глядачами на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм у рамках проекту “Фортепіанний абонемент”.

ХОР ІМ. БОРТНЯНСЬКОГО: У ВЕЛИКИЙ ПІСТ — ПРО ВІЧНЕ

Незвично і незвичайно. І — надзвичайно! Це — про програму, яку до свята Вербної неділі 20 квітня 2019 року в Борисоглібському соборі у Чернігові представив глядачам Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

“ГОЛЬДБЕРГ-ВАРІАЦІЇ” ОЛЕКСАНДРА САВЕНКА

19 квітня 2019 року проект «Вечір фортепіанної музики» філармонійного центру за участю Олександра Савенка був представлений  на сцені Чернігівського музичного коледжу ім. Л.Ревуцького. Цього разу у виконанні піаніста прозвучали знамениті «Гольдберг-варіації» Йоганна Себастьяна Баха.

ТВОРЧІСТЬ ОЛЕНИ ЛУЩИК У «МУЗИЧНИХ ПРЕМ’ЄРАХ СЕЗОНУ»

Олена Лущик – піаністка, композитор, аранжувальниця. А чи не найважливіше – педагог! Численні учні, колеги, друзі пані Олени взяли участь в її творчому вечері, який в рамках проекту «Музичні прем’єри сезону» 18 квітня 2019 року відбувся на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

ОЛЬГА ТАБУЛІНА І ЮЛІЯ ЛИТВИНОВА У “ВОКАЛЬНОМУ АБОНЕМЕНТІ”

Солістка Національної філармонії України, лауреат міжнародних конкурсів Ольга Табуліна (мецо-сопрано) та солістка Оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, також лауреат міжнародних конкурсів Юлія Литвинова (сопрано) стали учасниками двадцять другого концерту в рамках творчого проекту Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм “Вокальний абонемент”.

ФЕЄРИЧНА ЧЕРНІГІВСЬКА ПРЕМ’ЄРА БАЛЕТУ «ЛИФАР-СЮЇТА» У ФІЛАРМОНІЙНОМУ ЦЕНТРІ

13 квітня 2019 року на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм вперше демонструвався одноактовий балет «Лифар-сюїта» у виконанні вихованців Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря.