НовиниФУДЗІКО ХЕММІНГ ТА АСО “ФІЛАРМОНІЯ” ВІДКРИЛИ 76 ФІЛАРМОНІЙНИЙ СЕЗОН

76-й сезон в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм розпочався 11 вересня 2019 року з концерту фортепіанної музики у виконанні знаменитої піаністки Фудзіко Хеммінг та Академічного симфонічного оркестру “Філармонія”.

"СІВЕРСЬКІ КЛЕЙНОДИ" НА СВЯТКУВАННІ 125-РІЧЧЯ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА

10 вересня 2019 року у Сосницькому літературно-меморіальному музеї Олександра Довженка відбулись урочисті заходи з нагоди 125-ї річниці від дня народження генія української культури.

ВАСИЛЬ НЕЧЕПА: “ПОДЯКА ТА СЛАВА НАШОМУ ГЕРОЇЧНОМУ, НЕПЕРЕМОЖНОМУ ВІЙСЬКУ!”

Соліст обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм — народний артист України, лауреат Державної премії ім. Т.Шевченка Василь Нечепа разом з колегами з Творчого об’єднання ”Музичний батальйон” взяв участь у культурно-мистецькій акції у прифронтових населених пунктах Донбасу, присвяченій Дню Незалежності України.

АРТИСТИ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ ДЕСНИ

8 вересня 2019 року ріка Десна відзначила своє власне іменне свято - День Десни. Родзинкою святкового концерту став виступ артистів колективу концертних виконавців обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

“ДИВА. СВЯТІ. КАНОНІЗАЦІЯ”

“Дива. Святі. Канонізація” - це другий концерт-лекція у проекті Академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під керівництвом Івана Богданова.

АРТИСТИ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ - НА ХІІІ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОМУ СВЯТІ «КАЧАНІВСЬКІ МУЗИ»

В Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» 7 вересня 2019 року відбулося ХІІІ літературно-мистецьке свято «Качанівські музи».

«СІВЕРСЬКІ КЛЕЙНОДИ» НА СВЯТІ В СМОЛЯНЦІ

7 вересня 2019 року жителі мальовничої Смолянки (Олишівська ОТГ) запросили до себе на свято села Академічний ансамбль пісні і танцю "Сіверські клейноди".

COSMOPOLIS FESTIVAL 2019 — AFTERMOVIE

COSMOPOLIS FESTIVAL 2019 — AFTERMOVIE

“СІВЕРСЬКІ КЛЕЙНОДИ” НА “РАДІОСЦЕНІ”

Академічний ансамбль пісні і танцю "Сіверські клейноди" у програмі "Радіосцена" UA: Українське радіо "Чернігівська хвиля". Ефір від 24 серпня 2019 року.