НАПРОЧУД ЗАТИШНИЙ ВЕЧІР У ФІЛАРМОНІЙНОМУ ДВОРИКУ З «BissQuit»

BissQuit. Серпень 2017

Незважаючи на безліч різноманітних заходів вихідного дня у Чернігові, включаючи футбол, філармонійний дворик недільним вечором 3 вересня 2017 року був переповнений. Тут відбувався вже третій концерт в оригінальному форматі просто неба з творчого проекту «Jazz Куліса» джаз бенду «BissQuit», й армія шанувальників колективу дедалі більшає.

Цього разу вокалісти гурту Олена Сетун та Володимир Балаба потішили публіку надзвичайними вокальними номерами джазової класики у власній обробці музикантів та авторськими творами «BissQuit». Нікіта Гірня додав до свого арсеналу з кларнету, саксофону-сопрано, саксофону-альт ще й саксофон-баритон. Особливо натхненно звучала цього вечора бас-гітара Дмитра Теребуна, вражали віртуозні пасажі клавішника Олега Богуша.

Занурившись недільним вечором у джазові композиції як у бурхливе море чародійних звуків, де голос то ніби сперечається з музичним інструментом, то зливається у цілковитій гармонії – добре відпочити думками й почуттями від напружених буднів. Чому так вабить джаз? Олена Сетун відповіла на цю загадку: «Для мене як музиканта цікаві різні музичні напрямки. Але джаз – це безмежне поле для імпровізації, повна свобода для творчості!»

Аромат кави підсилював атмосферу затишку і комфорту – кондитерська «Акцент» була цього вечора за смачного помічника: з кавою, чаєм, шоколадом, тістечками ручної роботи. За якість звуку дякуємо звукорежисерові Андрію Мойсеєнку, студія звукозапису "Hi-Gain records"; за дизайн та візуальне оформлення сценічного простору - Артему Сиворакші та арт-об'єднанню "КУЛЬТПРОСВІТ". Олена Сетун також подякувала працівникам Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм і особливо генеральному директору та художньому керівнику Сергію Теребуну – за розуміння і підтримку.

І вже вкотре погода сприяла музикантам. Спостерігаючи проливний понеділковий дощ і згадуючи по-літньому теплий минулий вечір у затишному філармонійному дворику, несподівано приходиш до думки, що природа, мабуть, також любить джаз!

Наступна зустріч з улюбленими музикантами чекає у жовтні. А саме, 3 та 4 жовтня 2017 року у Чернігівському філармонійного центрі фестивалів та концертних програм відбуватимуться прем’єрні покази мюзиклу «Радіо Красуні FM» за п’єсою Б’юти Дольче. Режисер - Дмитро Обєдніков. Акомпанемент - від джаз бенду «BissQuit». Буде щось неймовірне!...

Віра Лобановська


QR-Code generated with LudwigQRCode
259