РАМІРО АРІСТА

14
квітень
2018

субота
18:00
QR-Code generated with LudwigQRCode

КОНЦЕРТ АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ "ФІЛАРМОНІЯ"

АКАДЕМІЧНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР
"ФІЛАРМОНІЯ"

Диригент
РАМІРО АРІСТА
(Аргентина)

I відділ
• Федеріко Чуека. Прелюдія до сарсуели "Ел батео"
• Мануель де Фалья. Балет "Трикутний капелюх"
Сюїта № 1
1. Полудень
2. Танець дружини мельника (фанданго)
3. Коррегідор
4. Виноград
Сюїта № 2
1. Сусіди (сегiдилья)
2. Танець мельника (фаррука)
3. Фінальний танець (хота)

II відділ
• Хосеїто Фернандес - ар. Альфредo Карраско. Гуантанамера
• Невідомий автор - ар. С. Сандовал. Пінселада Кахамаркіна
• Артуро Маркес. Дансон № 2
• Астор П’яццолла. Танго дел Анхель
• Астор П'яццолла. Лібертанго
• Невідомий автор - aр. Ансельмо Дюран. Ел Санхуанеро
• Віктор Варгас - aр. Альфредo Карраско. Атлантіко
• Дамасо Перес Прадо. Мамбо попурі

-----

Названий в пресі пристрасним і енергійним, здатним «оживити музику», Раміро Аріста є одним з провідних диригентів свого покоління.

Головними яскравими подіями творчості Раміро в 2018 і 2019 роках мають стати: дебют із симфонічним оркестром Бухареста, виступи з оркестрами філармоній Сату-Маре, Римніку-Вилчі, Арада і Ботошані (Румунія), з оркестрами міст Шумена, Видина, Габрово і Разграда в Болгарії, з симфонічними оркестрами Коррієнтеса в Аргентині та Національним симфонічним оркестром Гватемали.

Його диригентська кар’єра просто вражає: він співпрацював з 70 оркестрами в 14 країнах, на 3 континентах. За понад десять років музикант встиг попрацювати з кількома провідними румунськими колективами, симфонічними оркестрами Чилі, Венесуели, камерним оркестром Санкт-Петербурга (у Великому залі філармонії), Національним симфонічним оркестром Республіки Молдова і Національним симфонічним оркестром Болівії. Лише протягом 2016-2017 років Раміро відіграв концерти в Румунії, Болгарії, Молдові, Україні, Чилі та Аргентині.

Раміро Аріста – диригент італійського походження, родом з Буенос-Айреса. Музикою пристрасно захопився ще в ранньому віці, відвідавши знаменитий театр «Колон». Він навчався в Національному музичному університеті в Бухаресті в класі професора Дмитра Гойї, де був удостоєний стипендії, наданої урядом Румунії.

Інтереси Раміро виходять за межі музики. Його цікавить людський фактор в економічних, культурних, освітніх проблемах суспільства. Він вважає, що музика – інструмент соціальної інтеграції, і це стосується всіх: багатих і бідних, дітей і дорослих, простих людей, знедолених і засуджених. Тому він працює і з професійними оркестрами, і, наприклад, з дитячими.

Як музикант, Раміро Аріста здатний об’єднати європейські традиції, балканський фольклор та латиноамериканські ритми і подарувати слухачам по-справжньому незабутні враження.
ЖИВИЙ ЗВУК

572