МИСТЕЦЬКІ ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

2021.06.17

У передостанню неділю червня своє професійне свято відзначають представники, мабуть, найгуманнішої у світі професії — медичні працівники. Доброта і людяність — невід’ємні складові почесного і шанованого звання “медик”.

Напередодні Дня медичного працівника, 17 червня 2021 року, кращих з кращих з них вітали в обласній державній адміністрації. Після урочистої частини та вручення відзнак Міністерства охорони здоров’я, обласної адміністрації і обласної ради, в яких взяли участь голова облдержадміністрації Анна Коваленко, її заступниці Олена Дума та Жанна Шерстюк, голова облради Олена Дмитренко, учасники зборів отримали найкращий святковий подарунок — концерт артистів Чернігівського обласного філармонійного центру. Привітали медичних працівників заслужені артисти України Олег Подольський і Сергій Сулімовський, артисти Іванна Подольська та Яна Корольова. Провів урочистості головний режисер обласного філармонійного центру Дмитро Обєдніков.

Також в цей день солісти колективу концертних виконавців філармонійного центру Олег Подольський, Сергій Сулімовський, Іванна Подольська, Катерина Іващенко, Олександр Лузан, Анна та Дар’я Михневич разом з ведучою Інною Василенко подарували яскраву святкову програму працівникам найбільшого медичного закладу Чернігівщини — обласної лікарні.

Особливою була зустріч артистів Капели бандуристів ім. О.Вересая з тими, хто працює з дітьми, тими, кому люди довіряють життя і здоров’я своїх дітей. Напередодні Дня медпрацівника артисти капели на чолі із заслуженою артисткою України Раїсою Борщ привітали працівників обласної дитячої лікарні, презентувавши їм велику концертну програму, в яку увійшли популярні українські народні пісні та твори вітчизняних авторів.

В урочистостях до Дня медичного працівника в обласних лікарнях взяли участь голова обласної ради Олена Дмитренко та її заступник Дмитро Блауш.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм


QR-Code generated with LudwigQRCode