МУЗИЧНИЙ ПРОЄКТ #2033 В МАЙДАННО-КОНЦЕРТНОМУ ВАРІАНТІ ПРЕЗЕНТОВАНО ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

2021.06.28_2033

Головною музичною подією з відзначення 25-річчя Конституції України в Чернігові, беззаперечно, стала демонстрація майданно-концертного варіанту проєкту #2033.

Захоплюючий біблійний сюжет, потужний звук і чудова хореографія. Все це про феєричне вчорашнє дійство за мотивами всесвітньовідомої рок-опери в сучасному переосмисленні артистів Чернігівського обласного філармонійного центру.

Два роки тому філармонійний центр розпочав велику роботу з повномасштабної постановки рок-опери. Це була надзвичайно копітка і складна робота. За сюжетом, добровольці беруть участь у соціальному експерименті: вчені пропонують їм відтворити біблійну історію.

Крізь час та простір артисти у пошуках забутих сенсів вирушають у мандрівку, під час якої їм належить знайти відповіді на одвічні питання: любов чи ненависть? Добро чи зло? Зрада чи кохання? Життя – суцільний вибір. Як не помилитися з вибором? Чи знайдуть наші мандрівники правильні відповіді?

#2033 - це притча з усіма ознаками жанру. Гротеск, сатира, іронія і самоіронія, зрештою, відсторонення – художні засоби, за допомогою яких автори критично оцінюють майбуття. Зрештою, це музична вистава про тих, хто цінує свободу і готовий до самопожертви, про усвідомлений вибір і відповідальність за вчинки.

Проєкт підготувала високопрофесійна команда: керівник — генеральний директор-керівник художній Чернігівського обласного філармонійного центру, заслужений діяч мистецтв України Сергій Теребун, режисер-постановник — Олександр Лаптій, виконавчий продюсер — Дмитро Янчук, керівник музичної частини, куратор проєкту — кандидат мистецтвознавства Дмитро Теребун, хореограф — Рамуне Ходоркайте (Литва), сценографія — Артем Сиворакша.

Переклад та літературний редактор — Оксана Кравчук; хормейстер — Олена Сетун; звук і світло — Сергій Сорокін, Володимир Попов, Олександр Єрмаков.

Стиліст — Тома Охрименко.

Музичний редактор — Сергій Галамага.

Візуальний контент - Павло Ходимчук.

Артисти-вокалісти: заслужені артисти України Володимир Гришин та Сергій Сулімовський, Дмитро Гедрович, Наталія Липницька, Марина Маккей, Макс Пузан, Олександр Волков, Оксана Османова.

У групових ролях: Дмитро Обєдніков, Анна Михневич, Олександр Лузан.

Пластична група — Театр танцю “Екватор” під керівництвом Віктора Войникова; танцівники: Світлана Києвицька, Марія Лагута, Євгеній Олещенко, Світлана Кугук.

Окрема подяка музикантам джаз-бенду “BissQuit” (керівник — Дмитро Теребун): Нікіта Гірня, Володимир Балаба, Дмитро Теребун, Сергій Галамага, Олександр Воробйов, Андрій Пилипенко.

А також - лінійному продюсеру Олександру Соломасі, провідному редактору Андрію Ясному та адміністратору Людмилі Пенській.


Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

Сюжет телеканалу Новий Чернігів: 


QR-Code generated with LudwigQRCode