У ФІЛАРМОНІЙНОМУ ЦЕНТРІ ТРИВАЮТЬ РЕСТАВРАЦІЙНІ РОБОТИ

2021.10.02

2 жовтня 2021 року, в рамках робочої поїздки по об’єктах «Великого будівництва», Чернігівський  обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм відвідав державний експерт експертної групи стратегічного планування Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Ян Помян.

Разом із заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації Дмитром Івановим та виконуючою обов’язки  начальника Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА Наталією Ковальчук посадовець ознайомився з ходом реалізації проєкту з реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі обласного філармонійного центру. Нагадаємо, ці роботи розпочалися наприкінці 2019 року коштом Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Про хід здійснюваних робіт поінформував генеральний директор філармонійного центру Сергій Теребун.

Учасники зустрічі побували на будівельному майданчику в дворику центра, де після завершення робіт має постати сучасна творча локація для проведення концертів та реалізації найрізноманітніших мистецьких проектів.

Ян Помян також оглянув екстер’єр філармонійного центру, який невдовзі буде підсвічено декоративним світлом, та відвідав концертну залу, де тривають роботи з модернізації сценічного комплексу сучасним звуковим, світловим, мультимедійним обладнанням та невдовзі мають розпочатися ремонтні роботи та заміна глядацьких крісел. До речі, в оновленій залі будуть передбачені й спеціальні місця для людей з інвалідністю. Крім того, в приміщенні філармонійного центру будуть забезпечені також відповідні санітарно-гігієнічні умови та побудований підйомник для безперешкодного доступу до концертної зали відвідувачів з особливими потребами.

Як розповів учасникам робочої зустрічі Сергій Теребун, до кінця поточного року філармонійний центр отримає ще й сучасну приточно-витяжну вентиляція з рекуперацією. Ця система кондиціювання не тільки забезпечуватиме подачу свіжого повітря і відведення використаних мас, а й використовуватиме тепло останніх для підігріву. Тим самим у філармонійному центрі досягатиметься додаткова економія витрат на опалення приміщення. А в комплексі із вже раніше заміненими в будівлі центру вікнами та дверима на енергозберігаючі, ця економія має бути значною.

Державний експерт Ян Помян висловив сподівання, що всі заплановані роботи будуть проведені якісно і з неухильним дотриманням встановленого графіку.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм


QR-Code generated with LudwigQRCode