ШЕФСЬКИЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У ГОНЧАРІВСЬКОМУ

2018.08.12_Гончарівське

12 серпня 2018 року, за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, з шефським концертом естрадні виконавці Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм відвідали селище Гончарівське, що у Чернігівському районі. В приміщенні 20-го гарнізонного будинку офіцерів вони виступили перед військовослужбовцями та місцевими жителями.

Концертну програму, яку підготували Заслужений артист України Сергій Сулимовський, Лауреати Міжнародних конкурсів Марина Маккей, Ольга Печко, Марина Коваленко, В’ячеслав Мацвійко та Максим Пузан, склали народні пісні у сучасному аранжуванні та естрадні українські хіти.

Як розповів начальник 20-го гарнізонного будинку культури офіцерів, майор Володимир Юрченко, подібне культурологічне забезпечення дуже важливе, бо йде поруч з бойовою підготовкою і цим піднімає дух і морально-психологічний стан у військовослужбовців.

Варто відмітити, що виконавці та творчі колективи філармонійного центру постійно виїжджають з концертами до військових частин, беруть там участь в урочистих заходах, присвячених пам'ятним датам та державним святам.

Так на початку липня поточного року концертні виконавці перебували у Донецькій області, де виступали перед поліцейськими та військовослужбовцями, які проходять службу в Маріуполі, Сартані та прифронтовій Мар’їнці.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
тел.: (0462) 675-431


QR-Code generated with LudwigQRCode
245