НовиниАКАДЕМІЧНИЙ НАРОДНИЙ ХОР ПРИВІТАВ ЖИТЕЛІВ РІПОК З ДНЕМ СЕЛИЩА

Академічний народний хор Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - Заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур, балетмейстер-постановник - Віктор Войников) привітав жителів  Ріпок з Днем селища.

ДЖАЗ-БЕНД "BISSQUIT" ТА DJ. SHORTY. ФОТОРЕПОРТАЖ З РЕПЕТИЦІЇ КОНЦЕРТУ ДО ДНЯ ЧЕРНІГОВА

Джаз-бенд Bissquit Чернігівського обласного філармонійного центру спільно з DJ Shorty 21 вересня 2018 року порадували пошановувачів урбаністичного джазу черговим концертом. Цього разу музиканти грали на сцені, що була встановлена на Красній площі. Свій виступ вони присвятили Дню міста.

АКАДЕМІЧНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР "ФІЛАРМОНІЯ" ДАВ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ЧЕРНІГОВА

21 вересня 2018 року, до Дня міста Чернігова, Академічний симфонічний оркестр "Філармонія" Чернігівського обласного філармонійного центру представив музичну програму, в якій прозвучали знамениті композиції з популярних кінофільмів ХХ і ХІ століть. Вокал - Лауреат міжнародних конкурсів Ольга Печко.

КОНЦЕРТ АРТИСТІВ ФІЛАРМОНІЧНОГО ЦЕНТРУ В ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МІСТА

20 вересня 2018 року, напередодні святкування Дня міста, в актовій залі Чернігівської обласної лікарні відбувся святковий концерт для працівників та пацієнтів цього медичного закладу.

У Чернігові привітали машинобудівників

Традиційно в четверту неділю вересня в Україні відзначають своє професійне свято працівники машинобудівної галузі. З цього приводу 20 вересня 2018 року в Чернігівській обласній держадміністрації відбулися урочистості, участь в яких взяли і артисти Чернігівського обласного філармонійного центру.

ВЖЕ СКОРО - 3 ЖОВТНЯ - НАРОДНИЙ МЮЗИКЛ "СЕЛО І ЛЮДИ"!

Вже скоро - 3 жовтня - на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру народний мюзикл "Село і люди" за участю солістів філармонійного центру та джаз-бенду “BissQuit”! Початок о 19.00
Автор ідеї та режисер-постановник Дмитро Обєдніков про те, чому варто не пропустити цю мистецьку подію.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

За результатами конкурсу на заміщення вакантних посад Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм переможцями стали...

Громадськість вшанувала 154-ту річницю від Дня народження Михайла Коцюбинського

17 вересня, виповнюється 154 роки від Дня народження видатного українськог описьменника, громадського діяча, голови «Просвіти» в Чернігові Михайла Коцюбинського.

НА ГОСТИНАХ У ВЕРЬОВКИ

Другий обласний фестиваль української пісні і танцю ім. Г.Верьовки відбувся минулої неділі, 16 вересня 2018 року, у Березному на Менщині.

СЕСТРИ ЧАБАН – 25 РОКІВ НА СЦЕНІ

«Сніг падає на сцену і зорі аж горять, ну а співочим сестрам – тільки двадцять п’ять…» – саме такий авторський експромт мимоволі народився в думках, коли на сцені у супроводі бурхливих оплесків з’явився відомий та популярний далеко за межами Чернігівщини співочий дует сестер Чабан, котрі 15 вересня в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм святкували своє творче 25-річчя ювілейною концертною програмою «ALTER EGO».