НовиниПРОЕКТ "МІСТА І МІСТЕЧКА"

Сюжет: UATV Channel

ДУЕТ ЛЕНА&ЛАНА І ЇХ ПЕРШИЙ ВІЛЬНИЙ КРОК

Ще два роки тому співачки Світлана Примак та Олена Близнюк мабуть і не уявляли, що невдовзі виступатимуть на великій сцені із власним сольним концертом! 

РІЧНИЦЯ ПЕРЕПОХОВАННЯ КОБЗАРЯ

СІВЕРСЬКІ МУЗИЧНІ ВЕЧОРИ ТРИВАЮТЬ

СІВЕРСЬКІ МУЗИЧНІ ВЕЧОРИ

Фоторепортаж - Віктор Кошмал

КОНЦЕРТ ДРУЖБИ НА ПЕРШОМУ ФОРУМІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

Важлива подія в житті України та Білорусі очікується восени 2018 року – потужний Форум для пожвавлення й налагодження торговельно-економічних відносин між регіонами обох країн, який відбудеться 25 жовтня у Гомелі.

КОНЦЕРТ У МУЗЕЇ

ЧЕРВОНА РУТА – 2018

Вітаємо Академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (художній керівник та головний диригент – Заслужений діяч мистецтв України – СЕРГІЙ ВОВК) з почесною нагородою «ПЕРЕМОЖЕЦЬ» у Обласному відбірковому конкурсі Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута»

ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ ГЛЯДАЧІ! ЗМІНИ У РОЗКЛАДІ РОБОТИ КАСИ у звʼязку з проведенням концерту 21.05.2018р. в рамках XVIII Міжнародного фестивалю класичної музики “СІВЕРСЬКІ МУЗИЧНІ ВЕЧОРИ”: 21 травня 2018 р.: 12:00-19:00 24 травня 2018 р. - ВИХІДНИЙ Адміністрація

У ПОЛОНІ ДЖАЗУ

18 травня 2018 року на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм знову зібралися музиканти Джаз-Бенду "BissQuit" та їхні палкі шанувальники. Тут, у затишку закулісся, де просто на сцені був облаштований глядацький зал, запанував джаз.