НовиниСВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ В МІНСЬКУ

Сьогодні, 17 серпня 2019 року, колективи Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм взяли участь у святкуванні Днів української культури у Республіці Білорусь.

КОНЦЕРТ КАПЕЛИ БАНДУРИСТІВ ДО 200-РІЧЧЯ ГРИГОРІЯ ҐАЛАҐАНА

15 серпня 2019 року у Сокиринцях пройшли урочисті заходи з нагоди 200-річчя від дня народження Григорія Ґалаґана. Артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм представили гостям урочистостей святкову програму.

“СІВЕРСЬКІ КЛЕЙНОДИ” - МЕШКАНЦЯМ ЛИПОВОГО

В селі Липове (Талалаївська ОТГ) люди свято шанують хліборобську працю. І з такою ж любов’ю ставляться до української пісні. День села для мешканців громади - це справжнє свято. А допомогли зробити його подвійним артисти Академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди» (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк), як

“JAZZ-КУЛІСА. VOL. XІI”: ГАРЯЧЕ ЛІТО “BISSQUIT”У

10 серпня 2019 року музиканти "BissQuitt" презентували “Jazz-кулісу. Vol. XIІ” в рамках сезону джазових вечорів у дворику обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

ДО 200-РІЧЧЯ ПАНТЕЛЕЙМОНА КУЛІША

Артисти  Академічного народного хору та солісти обласного  філармонійного центру фестивалів та концертних програм 9 серпня 2019 року взяли участь у відзначенні ювілею Пантелеймона Куліша.

КОЛЕКТИВИ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ КРАЇНУ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ ДНІВ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ У БІЛОРУСІ

17 серпня 2019 року колективи Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм представлятимуть свою країну під час святкування Днів української культури у Республіці Білорусь. Велике культурно-мистецьке свято відбудеться на площі Свободи у Верхньому місті — серці столиці Білорусі Мінську.

ФІЛАРМОНІЙНИЙ ЦЕНТР ГОТУЄ СЦЕНІЧНИЙ ПРОСТІР ДО НОВОГО КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ

До 76-го концертного сезону, що стартує у вересні цього року, розпочато ремонт головної сцени Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

В ПРОГРАМІ “МЕЛОМАН” ПРО “ДЖАЗОВІ ІСТОРІЇ З ОЛЕКСІЄМ КОГАНОМ”

В програмі "Меломан", що вийшла в ефірі на телеканалі "Новий Чернігів", журналіст Юрій Тосенко - про концерт гурту Jazz in Kyiv Band під назвою: «Джазові історії з Олексієм Коганом».

«СІВЕРСЬКІ КЛЕЙНОДИ» НА КОСМОПОЛІСІ-2019: ПІДСУМКИ

З 18 по 21 липня 2019 року в місті Кавала (Греція) Академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк) презентували свою творчу програму на етнічному фестивалі «Cosmopolis».