НовиниСОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ ОЛЬГИ ПЕЧКО – НЕЙМОВІРНА КРАСА!

Її сольного концерту ми всі чекали з нетерпінням, адже вона виросла як співачка у нашому місті. З раннього дитинства гартувала характер через безліч вокальних конкурсів, і зрештою спалахнула яскравою зіркою на рідній сцені Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. 15 листопада 2017 року у залі філармонійного центру був повний аншлаг.

ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ ГЛЯДАЧІ! У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ З ЦИКЛУ “МУЗИЧНІ ПРЕМ’ЄРИ СЕЗОНУ” ЗМІНЕНО РОЗКЛАД РОБОТИ КАСИ:
20 листопада 2017 р. - з 12:00 до 19:00
23 листопада 2017 р. - ВИХІДНИЙ
Адміністрація

ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ВШАНОВУВАЛИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ ФІЛАРМОНІЙНОМУ ЦЕНТРІ

Без них і не співається, і не танцюєься, бо недаремно кажуть: хліб усьому голова. Тому з особливою вдячністю і натхненням вітали працівників сільського господарства у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 15 листопада 2017 року, напередодні їхнього професійного свята, що відзначатиметься у неділю. 

РАНОК НА СІВЕР-ЦЕНТРІ. ОЛЬГА ПЕЧКО

ОГОЛОШЕННЯ

ХЛОПЧИКИ ХОРУ ІМЕНІ ДМИТРА БОРТНЯНСЬКОГО ПІДКОРЮЮТЬ СЕРЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКИХ ГЛЯДАЧІВ

«Підкорення Нового Світу» - так символічно називається мюзикл, з яким нове покоління чернігівських талантів опановує професійну сцену та завойовує визнання шанувальників музичного мистецтва. 9 листопада 2017 року у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм повний зал глядачів зібрали юні співаки Концертного хору хлопчиків Академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського. 

УРОЧИСТІ ПРОВОДИ ПРИЗОВНИКІВ

8 листопада 2017 року в Чернігові відбулися урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

КУЛЬТУР-РЕВЮ

ВОНИ НЕ ВТОМЛЮЮТЬСЯ ТВОРИТИ ДОБРО – ЧЕРНІГІВЩИНА ВІТАЄ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

2 листопада 2017 року Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм гостинно зустрів шановних гостей – працівників соціальної сфери Чернігівщини. Урочистий захід відбувся з нагоди їхнього професійного свята, яке в Україні відзначається у першу неділю листопада. 

СИНДБАД. НЕВІДОМА ІСТОРІЯ

Ну звичайно ви знаєте ім'я легендарного моряка, який потрапляв у безліч фантастичних пригод під час своїх неймовірних подорожей! Цього — шаленого, несподіваного, повного гумору і чарівної вигадливості героя арабських казок, звуть Синдбад - Мореплавець! Про сім подорожей Синдбада написано в книзі «Тисяча і одна ніч», знято безліч художніх та мультиплікаційних фільмів.