НовиниКОНЦЕРТ ЯПОНСЬКИХ МУЗИКАНТІВ У ЧЕРНІГОВІ

Цикл програм «Концерти з обдарованою молоддю світу» продовжили 18 липня 2017 року японські музиканти – піаністи Такеру Ушіяма та Йоко Канеко.

НЕЗРІВНЯННИЙ ХЬОК ЛІ ТА СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР «ФІЛАРМОНІЯ»

15 липня 2017 року з успіхом пройшов другий концерт творчого проекту  «Концерти з обдарованою молоддю світу»  академічного симфонічного оркестру «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.  На сцені  Чернігівського обласного філармонійного центру  фестивалів та концертних програм виступав надзвичайно обдарований піаніст з Південної Кореї Хьок Лі.

МІСТИЧНА НІЧ ІВАНА КУПАЛА НА ГОЛУБИХ ОЗЕРАХ

8 липня 2017 року на високій кручі над Голубим озером зустрілися чарівні народні традиції і глибока філософія бардівської пісні.  Надзвичайна гармонія прекрасної природи і людської творчості стала можливою завдяки ідеї організувати фестиваль авторської  пісні у комплексі «Голубі озера», що у селі Олешня Ріпкинського району на Чернігівщині.  

ЯПОНСЬКІ ДИРИГЕНТИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ ФІЛАРМОНІЙНОМУ ЦЕНТРІ


8 липня 2017 року з успіхом розпочався творчий проект «Концерти з обдарованою молоддю світу»  академічного симфонічного оркестру «Філармонія» (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач).

ЛІТНІ КАНІКУЛИ ДІТЯМ ВІД ЧЕРНІГІВСЬКОГО ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ

Цікаві і змістовні літні канікули традиційно запропонував дітям Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм. Наприкінці травня та у червні 2017 року артисти філармонійного центру продемонстрували тринадцять дитячих вистав-казок, і не лише розважального, але й навчально-виховного та освітнього характеру.

ПРОСТІР ТВОРЧОСТІ НА "СІВЕР-ЦЕНТРІ"

НЕДІЛЬНИЙ ВЕЧІР У ФІЛАРМОНІЙНОМУ ДВОРИКУ З «BISSQUIТ»

Джаз-бенд "BISSQUIТ" продовжує дивувати своїх шанувальників. На минулих концертах глядачі змогли поринути у сценічну атмосферу: їх розмістили поруч з музикантами, на сцені. Так відкривається публіці закулісся, яке завжди манить і заворожує. Цей творчий проект молодіжного колективу "BISSQUIТ" Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм носить назву "Jazz Куліса".

МИКОЛА СУК З УЧЕНИЦЕЮ ХАЙН ГРЕЙС КІМ НА СЦЕНІ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ

Улюблених виконавців вітали чернігівські глядачі 26 червня 2017 року у Чернігівському філармонійному центрі фестивалів та концертних програм. До нас знову завітав видатний піаніст та музичний діяч, україно-американський музикант, Лауреат міжнародного конкурсу Ліста-Бартока, заслужений артист України Микола Сук.

У ГЕТЬМАНСЬКІЙ СТОЛИЦІ БАТУРИНІ ВІДЗНАЧИЛИ КОЗАЦЬКЕ СВЯТО

Не забуває Україна і Чернігівщина страшну трагедію Батурина 1708 року. Але нині ми відповідаємо на це не лише пам’яттю про замучених і вбитих, а й відродженням козацьких традицій, козацького духу, козацької слави. 25 червня 2017 року Батурин перетворився на столицю яскравого Козацького свята, яке цього року відбувалося напередодні Дня Конституції України і було присвячене такій особливій події.

ДУША СІВЕРЩИНИ

25 червня 2017 року в Борисоглібському соборі з програмою «Душа Сіверщини» завершив свій концертний сезон Академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (художній керівник та головний диригент – Заслужений діяч мистецтв України СЕРГІЙ ВОВК).