НовиниСЕРЕД ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ СТИПЕНДІАТІВ - РЕЖИСЕР ДМИТРО ОБЄДНІКОВ

Указом Президента України Петра Порошенка від 9 листопада 2018 року “Про призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва” призначено стипендії молодим митцям. Серед стипендіатів - головний режисер Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Дмитро Юрійович  Обєдніков. 

«СІВЕРСЬКІ КЛЕЙНОДИ» ПОДАРУВАЛИ СВЯТО МЕНЯНАМ

З нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, 9 листопада 2018 року Академічний ансамбль пісні і танцю “Сіверські клейноди” (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Вовк Сергій) виступив з концертною програмою у Менському будинку культури.

ОГОЛОШЕННЯ

Дорогі друзі!
Звертаємо Вашу увагу, що початок концерту
НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ
перенесено на 18:00
http://nota.net.ua/index.php?id=1046

«MADE IN CHERNIHIV” ВІД МАРИНИ ГОНЧАРЕНКО

Сольний концерт народної артистки України Марини Гончаренко в рамках проекту «Вокально-хоровий абонемент» з великим успіхом 8 листопада 2018 року пройшов на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

АРТИСТИ - ДІТЯМ

В рамках соціального партнерства галузі освіти ти культурної сфери, 8 листопада 2018 року відбувся черговий спільний концерт артистів Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм і акторів Чернігівського театру ляльок ім. О. Довженка. Цього дня вони відвідали Хмільницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад", що функціонує в селі Хмільниця Чернігівського району.

У ЧЕРНІГОВІ ВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День працівників культури та майстрів народного мистецтва. 8 листопада, напередодні свята, в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм представників галузі вітали заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко та перший заступник голови облради Валентин Мельничук.

КВАРТЕТ ГІТАРИСТІВ «КИЇВ» НА СЦЕНІ ОБЛАСНОГО ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ

Старовинна і при цьому завжди модерна, гітара залишається одним з найпопулярніших музичних інструментів. Твори для гітари писали Паганіні і Сор, Берліоз і Таррега… Завдяки величезним художнім можливостям, які надає вона виконавцю, гітара одночасно є і сольним, і акомпанувальним, і ансамблевим інструментом.

ПЕРШИЙ НЕЧЕРНІГІВСЬКИЙ ПОКАЗ МЮЗИКЛУ “СЕЛО І ЛЮДИ” ЗАВЕРШИВСЯ УСПІХОМ

Мрія будь-якого артиста щоб його творчість була близькою людям. І особливо приємно, коли ти подобаєшся не лише глядачу на «домашній» сцені, але й за межами звичного середовища. Тому цілком природньо, що перед показом народного мюзиклу «Село і люди» в Славутичі, що відбувся 2 листопада 2018 року, як режисер Дмитро Обєдніков, сценарист Світлана Бунзяк, так і артисти Чернігівського обласного філармонійного центру надзвичайно хвилювалися.

АРТИСТИ - ЗА НОВІ СТАНДАРТИ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Не зважаючи на канікули, 2 листопада 2018 року в Киїнській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради було велелюдно. Тут зібралися дошкільнята та учні молодших класів щоб взяти участь в музичному театралізованому дійстві, яке дітлахам влаштували артисти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм і актори Чернігівського театру ляльок ім. О. Довженка.