Орест Макаренко

26
жовтень
2018

п'ятниця
19:00
QR-Code generated with LudwigQRCode

ОРЕСТ МАКАРЕНКО

"МIЙ ПЕРШИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ"

Переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів,
фіналіст конкурсу-фестивалю «Чернігів THE BEST»,
учасник талант-шоу «Голос. Діти» (4 сезон)

Позитивний і запальний Орест Макаренко запрошує на свій перший сольний концерт. 
Поспішайте за хорошим настроєм!

Орест співає з 4 років. З цього ж віку займається танцями в Зразковому колективі сучасного та естрадного танцю "Міріданс". Відвідує школу мистецтв, де вивчає сольний спів та гру на ударних інструментів, також опановує гітару та фортепіано. Пробує себе у ролі телеведучого, знімається в рекламі та бере участь в різноманітних проектах – таких, як "Любимо готувати".

Хлопчик полюбляє малювати та готувати їжу. Добре навчається. У свої вісім років з вокальним ансамблем «Верес» вже встиг виступити з концертами у Франції.

Багато гарних вражень отримав Орест від своєї участі у талант-шоу «Голос. Діти». Корисний досвід для юного співака принесло знайомство і робота зі співаками Надією Дорофеєвою, Олексієм (Позитивом) Монатіком та композитором, співаком і продюсером Русланом Квінтою.

В концерті братимуть участь найближчі і найдорожчі друзі Ореста Макаренка, його наставники і вчителі, котрі багато значать для становлення хлопця, як професійного співака. Це: Заслужений артист України Віктор Кожан, Народна артистка України Марина Гончаренко, теле-продюсер Артем Шелковий, Зразковий колектив сучасного та естрадного танцю "Міріданс" (керівнік - Олена Румянцева), Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Дарина Макаренко, Лауреат міжнародних конкурсів вокальний ансамбль «Верес» (керівник - Ірина Біда).


Ціна квитків: 40 грн.
Тривалість: 1 год. 10 хв.
ЖИВИЙ ЗВУК

688
Вересень 2018
     
1
Сб
2
Нд
3
Пн
4
Вт
5
Ср
6
Чт
7
Пт
8
Сб
9
Нд
10
Пн
11
Вт
12
Ср
13
Чт
14
Пт
15
Сб
16
Нд
17
Пн
18
Вт
19
Ср
20
Чт
21
Пт
22
Сб
23
Нд
24
Пн
25
Вт
26
Ср
27
Чт
28
Пт
29
Сб
30
Нд