КЛАСИЧНА МУЗИКА У ВІРТУОЗНОМУ ВИКОНАННІ – КРАЩИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ВИШУКАНИХ МЕЛОМАНІВ

2019.02.17_Київ

Після феєричного виступу минулої суботи на рідній сцені у Чернігівському обласному філармонійному центрі Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача 17 лютого 2019 року завітав з концертом до Києва. Як і у Чернігові,  у Національній філармонії, де проходило дійство, зібралася повна зала.

Під диригуванням другого диригента оркестру Міцунобу Такая (Японія) для слухачів прозвучали  Концерт для віолончелі з оркестром мі мінор, Ор.85 британського композитора Едварда Елгара та Дев’ята симфонія мі мінор «З Нового світу», Ор.95 чеського композитора Антоніна Дворжака.

В першій частині концерту, під час виконання останнього відомого твору Елгара, яким є Концерт для віолончелі з оркестром, солірувала відома японська віолончелістка Юїко Араї. Віртуозне володіння інструментом пані Юїко та досконала гра оркестру «Філармонія» задали публіці відповідний елегійний настрій, коли смуток і тривога поступово переходять у меланхолію і спокій.

Прикметно, що британець Едвард Елгар як музикант і композитор формувався в тому числі і під впливом Антоніна Дворжака. З його біографії відомий факт, коли він брав участь в концерті, яким диригував Дворжак. Тож виконання у другій частині концерту останньої Дев’ятої симфонії Антоніна Дворжака «З Нового Світу» стало для меломанів цілком закономірним. Публіка довго аплодували майстерності японського диригента Міцунобу Такая та злагодженому, життєстверджуючому і потужному звучанню Академічного симфонічного оркестру «Філармонія».

Без сумніву, вечір надовго запам’ятається вимогливим слухачам за непідробні емоції, які щедро дарували музиканти своїм шанувальникам.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
тел.: (0462) 675-431


QR-Code generated with LudwigQRCode
161