ЛЕГЕНДАРНИЙ ОРКЕСТР ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВИСТУПИВ У ЧЕРНІГОВІ

2019.11.08

Чудовим концертом порадував чернігівців Заслужений академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України на чолі з художнім керівником, полковником Ігорем Биковським.

Легендарний  колектив, який наступного року відзначить свій 75-річний ювілей, добре відомий як шанувальникам вітчизняної духової музики, так тим громадянам, які музикою цікавиться мало. Адже оркестр є першим професійним колективом, якому офіційно було довірено виконання  Державного Гімну в Незалежній Україні.

Оркестр є переможцем трьох фестивалів української військово-патріотичної і маршової пісні «Червона калина», а також лауреатом багатьох міжнародних фестивалів військових оркестрів, що проходили в Нідерландах, в Швеції, в Норвегії, в Польщі та Франції. Репертуар оркестру популяризує українську музику, пісні, марші, класичні твори українських та зарубіжних композиторів.

8 листопада 2019 року колектив виступив на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру. Своїм слухачам артисти презентували програму з творів М. Лисенка, Л. Колодуба, М. Скорика, А. Хачатуряна, О. Яковчука, Б. Школового, А. Жульєва.

Понад годину на сцені звучала музика різних стилів та років, яку шанувальники духової музики щоразу вітали тривалими оплесками і вигуками «браво!».

Зокрема були виконані: «Гопак» з балету «Гаяне» Арама Хачатуряна, "Іспанський танець" Мирослава Скорика, «В Кодрах» Олександра Яковчука, «Веснянка» з «Української сюїти» Ігоря Шамо та інші твори, що складають «золотий фонд» репертуару колективу.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
тел.: (0462) 675-431


QR-Code generated with LudwigQRCode