ХОР ІМ. БОРТНЯНСЬКОГО НА ТРЕТЬОМУ «СВЯТОСПІВІ»

2020.01.06_Holisinging

Що викликає у новорічно-різдвяні свята найдобріші відчуття? Звісно, подарунки. А ще щедрівки та колядки — величальні українські народні обрядові пісні.

Традиційні колядки, що прославляють народження Ісуса Христа, з побажаннями добробуту у новому році подарував чернігівцям та гостям обласного центру Академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського філармонійного центру фестивалів та концертних програм (художній керівник та головний диригент — Іван Богданов).  6 січня 2020 року, напередодні свята Різдва Христового за юліанським календарем, в рамках фестивалю хорових колективів «Святоспів» камерний хор представив свою новорічно-різдвяну програму на сцені Казкового містечка “Fairy Winter”, що розташувалося на Красній площі Чернігова.

Фестиваль «Святоспів» проводиться у місті вже третій рік поспіль. В ньому беруть участь і професійні, і дитячі та аматорські хорові колективи. Їх програми традиційно різноманітні і різнопланові.

Академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського під диригуванням Лариси Шульги і Марини Житняк представив глядачам не тільки українські колядки, а й різдвяні піснеспіви. «Це твори не лише українських композиторів, зокрема, Кирила Стеценка, Миколи Леонтовича, Олександра Штукалюка, Олександра Яковчука, - каже директор колективу Ігор Найдьон. – У програму увійшли твори й зарубіжних композиторів – російських, італійських, французьких, написані на різдвяні теми. Ми вибудували програму так, щоб вона була цікава і юним, і дорослим слухачам, створювала в них святковий різдвяний настрій».

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

тел.: (0462) 675-431


QR-Code generated with LudwigQRCode