ФІЛАРМОНІЙНИЙ ЦЕНТР - У ПРОЄКТІ "ФІЛАРМОНІЙНИЙ МАРАТОН"

Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм взяв участь в проєкті "Філармонійний маратон", який започаткований на Українському радіо «Культура». Маратон триває з 1 липня цього року і в межах програми "Музична сієста" презентує усі 23 філармонії країни.

В прямому етері — унікальні факти з історії українських філармоній, музика у виконанні солістів і колективів, а також жива розмова в ефірі з очільниками філармоній та художніми керівниками.

Під час етеру 6 серпня 2020 року, ведуча київської студії Українського Радіо "Культура" Ірина Пашинська спілкувалася з генеральним директором - керівником художнім обласного філармонійного центру, заслуженим діячем мистецтв України Сергієм Теребуном,  з художнім керівником та головним диригентом Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” обласного філармонійного центру, заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, з  художнім керівником та головним диригентом Академічного ансамблю пісні і танцю “Сіверські клейноди” обласного філармонійного центру, заслуженим діячем мистецтв України Сергієм Вовком, з художнім керівником та головним диригентом Академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського обласного філармонійного центру Іваном Богдановим та з головним режисером обласного філармонійного центру Дмитром Обєдніковим.

"Філармонійний маратон" — це подарунок усім поціновувачам класики, джазу, фольку та ретро від музичної редакції Радіо "Культура", — прокоментував головний редактор музичної редакції Радіо "Культура" й куратор проєкту Олександр Пірієв.

Пропонуємо слухачам запис етеру.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм


QR-Code generated with LudwigQRCode