11
вересень
2020

п'ятниця
19:00
QR-Code generated with LudwigQRCode

КИЇВСЬКИЙ БІГ-БЕНД "БУДУ"

У затишному дворику філармонійного центру

У київського біг-бенда БУДУ виходить новий альбом - «Салют». Четвертий (він же – п`ятий) в їхній дискографії і перший з новою вокалісткою Марією Усенко. Раніше вже було випущено три альбоми – Катин Эхолёт (2017),ЧашКачая (2018), Видих – Вдих (2019) . У віршах Р.Чигіра, є щось таке, що не має тимчасових рамок. Вони проникають у душу і будять почуття та спогади, змушуючи замислюватись. В дуже простих словах ховається глибоке розуміння, і тому кожен проживає чуже життя, неначе своє — кохає, страждає, мандрує, все по-справжньому.

У четвертому альбомі міститься 13 композицій, які поступово і логічно розкривають концептуальний задум і ліричний мотив його народження. Головне, щоб творці і глядачі були задоволені тим, що народилося в результаті. Тут зроблено все можливе, щоб результат був приємний для всіх. Варто відзначити, що альбом записували вже звично в Лондоні, на студії Metropolis, взимку 2020 року (всі попередні альбоми записувались там же), а вигададували у Венеції влітку 2019 року. Саундпродюсерами виступили Максим Гладецький і Ліам Нолан.


Цей легкий і світлий альбом стане одним із відтінків тієї картини реального світу, яка виконає роль експоната музею тонкого мистецтва людяності. Того свiту, який не чекає і робить все за своїми правилами. Альбом знову і знову намагається розкрити людську сутність через призму відносин і під мікроскопом віршів, які оспівують, оповідають і говорять від першої особи.


Прикладом може бути пісня «Добра чи Темна», що поєднує в собі соковитість духових і надрив клавішних партій Олега Пашковського. Вся разом, гармонiчно поєднана музична фактура, дає в результаті не фоновий малюнок повсякденності, а поліфонічні ескізи емоційно одухотвореного настрою. В реальності, текстуально і мелодійно, альбом "Салют" вельми режисерський. Він наче охоплює життєві ситуації там, де вже тонко, але ще не рветься. Колектив часто виконує ювелірну операторську роботу по втіленню всього цього в реальність.


Це знову і знову музична абетка по прийняттю, вихованню та навчанню щастя. Тонка і крихка низка дотиків до внутрішнього світу кожного слухача. Душекориснi пісні для всіх тих, хто шукає, хто співчуває і хто знаходить щось саме своє. У сукупності ця платівка - жести віку і хлопки настроїв, в ній всi композиції, як ковтки кришталевої води. Необхідні і живі, як саме життя з її полюсами.


До складу колективу сьогодні входять:

Марія Усенко - вокал, Олег Сотніков - бас-гітара, Олег Пашковський - Клавішні, Андрій Юськевич - ударні, Віктор Павелко - саксофон, Денніс Аду - труба, Олександр Чаркін - тромбон, Юрій Семенов - МІДІ хорн, Віталій Савенко - гітара, бас-гітара.Ціна квитків: 150 грн.
Тривалість: 1 год. 30 хв.
ЖИВИЙ ЗВУК

Вересень 2020
 
1
Вт
2
Ср
3
Чт
4
Пт
5
Сб
6
Нд
7
Пн
8
Вт
9
Ср
10
Чт
11
Пт
12
Сб
13
Нд
14
Пн
15
Вт
16
Ср
17
Чт
18
Пт
19
Сб
20
Нд
21
Пн
22
Вт
23
Ср
24
Чт
25
Пт
26
Сб
27
Нд
28
Пн
29
Вт
30
Ср