НовиниДУХОВИЙ ОРКЕСТР - У "XVIII ЄВРОПАРАДІ ДУХОВИХ ОРКЕСТРІВ У ЦЕНТРІ ЄВРОПИ"

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів.

СВЯТО ІВАНА КУПАЛА НА ГОЛУБИХ ОЗЕРАХ

11 липня 2020 року народний хор представив свою програму учасникам свята купальської традиції «Івана Купала на Голубих озерах» в одному з найбільш популярних місць відпочинку – у селі Олешня Ріпкинського району.

МИКОЛА СУКАЧ: «7 ВІДТІНКІВ ОСОБИСТОСТІ»

Художній керівник та головний диригент Академічного симфонічного оркестру «Філармонія» обласного філармонійного центру, заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач – гість програми «7 відтінків особистості».

АРТИСТИ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ – ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ І ДНЯ МОЛОДІ

Прийняття новітньої Конституції України 28 червня 1996 року стало одним з найважливіших етапів національного державотворення. Саме Конституція є ядром національної правової системи, в якій закріплено основи української державності, права і свободи громадян.

ЯК СТАТИ АРТИСТОМ ХОРУ ХЛОПЧИКІВ АКАДЕМІЧНОГО КАМЕРНОГО ХОРУ?

У студії програми «Вечірній Чернігів» на телеканалі Новий Чернігів Світлана Корма та артисти хору Єгор Стрілюк, Назар Богданов і Кирило Пирогов розповіли, зокрема, про те, як стати учасником колективу, якими досягненнями пишаються юні співаки, чому хормейстеру доводиться досить часто переписувати партії.

МАРІЯ ЛАГУТА: «НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО!»

Марія Лагута, артистка балету обласного філармонійного центру. Про перші кроки, поступ і мрії танцівниці, а також про незвичайні життєві історії – у програмі «Імпреза».

ШКОЛЯРАМ – ПРО ФІЛАРМОНІЙНИЙ ЦЕНТР

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог! 2 червня 2020 року в гостях у філармонійного центру – чернігівські школярі.

АРТИСТИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ ДО ВСЕСВІТЬОГО ДНЯ ВИШИВАНКИ

Лише 14 років тому, у 2006 році, студенти та викладачі Чернівецького національного університету провели одного травневого дня своєрідний флешмоб: вдягнули на заняття вишиванки.

ПРОЄКТ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

«Кто бы разбил
В усталом сердце лёд,
Не будь тебя,
Любимый мой народ?
Не будь тебя,
Погиб бы я
Во мгле,
С последним криком:
-Родина моя!..»