НовиниНАГОРОДИ ДЛЯ ЛАУРЕАТІВ “ФУТБОЛЬНОЇ СІВЕРЩИНИ-2019”

11 грудня 2019 року на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм пройшла традиційна щорічна церемонія “Футбольна Сіверщина” - своєрідне підбиття підсумків футбольного року на Чернігівщині.

“МУЗИКА КІНО” У ВИКОНАННІ ОРКЕСТРУ “ФІЛАРМОНІЯ”

9 грудня 2019 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача представив на сцені обласного філармонійного центру двочасну програму “Музика кіно”, в яку увійшли композиції Джона Вільямса.

«БАНДУРНА РОЗМОВА» ВІД ТАРАСА ЛАЗУРКЕВИЧА ТА ОЛЕГА СОЗАНСЬКОГО

Чернігівці продовжують знайомитися і насолоджуватися творчістю музикантів, які музичним інструментом обрали для себе бандуру.

ІВО БОБУЛ: КОНЦЕРТ НА СЦЕНІ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ

Народний артист України Іво Бобул 7 грудня 2019 року з сольним концертом виступив перед чернігівськими глядачами на сцені обласного філармонійного центру.

АРТИСТИ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ ПРИВІТАЛИ БЛАГОДІЙНИКІВ

6 грудня 2019 року в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана відбулася церемонія вручення нагород переможцям обласного конкурсу “Благодійник року”.

“МУЗИКА В ТЕМРЯВІ”

5 грудня 2019 року Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського представив в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм новий проект — концерт-медитацію “Музика в темряві”.

АРТИСТКИ - ДЛЯ ПІДОПІЧНИХ ЗАМГЛАЙСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ

Кілька років тому артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм взяли своєрідне “мистецьке” шефство над підопічними Замглайського психоневрологічного інтернату, що у Ріпкинському районі.

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

3 грудня 2019 року в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм пройшли урочисті заходи, присвячені Міжнародному дню людей з інвалідністю, який у світі відзначається саме 3 грудня і покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їх прав, гідності і благополуччя.

ВІТАЄМО АНДРІЯ ШЕВЧУКОВСЬКОГО З ПРИСВОЄННЯМ ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»!

Колектив Чернігівського обласного філармонійного центру щиро вітає свого колегу, диригента Академічного симфонічного оркестру «Філармонія» Андрія Шевчуковського з присвоєнням почесного звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»!

“ІТАЛІЙСЬКА ФАНТАЗІЯ” “DUETTO CONCERTANTE”

Програму “Італійська фантазія” у рамках проєкту “Камерний абонемент” 30 листопада 2019 року представив на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм дует віртуозів у складі заслужених артистів України флейтиста Юрія Шутка і гітариста Андрія Остапенка.