СТАЛИ ВІДОМИМИ ЛАУРЕАТИ ОБЛАСНОЇ ПРЕМІЇ ІМ. ГРИГОРІЯ ВЕРЬОВКИ ЗА 2021 РІК

2021.07.13
Під головуваннями заступниці голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олени  Думи 13 липня 2021 року відбулося засідання комісії по визначенню лауреатів щорічної обласної Премії імені Григорія Верьовки.

Після обговорення подань, що надійшли на розгляд, комісія визначилася з переможцями премії. Ними стали: у номінації «вокально-хорове мистецтво» — колектив заслуженого народного аматорського хору «Десна» КП «Міський Палац культури ім. В.Радченка; у номінації «Хореографічне мистецтво» - Академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм; у номінації «Музично-інструментальне мистецтво і мистецтвознавство» - децентка Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя, кандидатка мистецтвознавства Олена Кавунник.

Підбиваючи підсумок роботи комісії, заступниця голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олена  Дума відмітила, що всі лауреати премії  є знаними на Чернігівщині і далеко за її межами професіоналами в галузі мистецтва. А їхній внесок у розвиток українських національних традицій та у популяризацію професійного та кращих зразків аматорського мистецтва не викликає жодного сумніву. За словами Олени Думи, церемонія вручення Премії імені Григорія Верьовки відбудеться у вересні цього року під час проведення обласного фестивалю пісні і танцю імені Григорія Верьовки на батьківщині композитора і диригента у смт Березна, що на Менщині.

Нагадаємо, обласна Премія імені Григорія Верьовки була вперше присвоєна в 2020 році. Її володарями стали: Академічний народний хор Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, зразковий дитячий художній колектив театр танцю “Слов’яни” КП “Міський Палац культури імені В’ячеслава Радченка” Чернігівської міської ради та заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор Національного університету “Чернігівський колегіум” ім. Тараса Шевченка Олег Васюта.Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм


QR-Code generated with LudwigQRCode