НовиниНЕЗАБУТНІЙ ЛІТНІЙ ВЕЧІР ВІД ДЖАЗ-БЕНДУ «BISSQUIT» В ДВОРИКУ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ

Від класики жанру до авангарду, від всепоглинаючих імпровізацій до лірики романтизму – суть нової програми оновленого складу джаз-бенду «BissQuit», який 17 липня 2021 року в затишному дворику філармонійного центру представив слухачам свій черговий проєкт «Jazz-Куліса vol.XVI».

"СЕЛО І ЛЮДИ" - ПОБУТОВА ІСТОРІЯ, ВПЛЕТЕНА В МУЗИЧНУ КАНВУ

Народний мюзикл "Село і люди", прем’єрна постановка якого відбулася три роки тому, знову повертається на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру.

СТАЛИ ВІДОМИМИ ЛАУРЕАТИ ОБЛАСНОЇ ПРЕМІЇ ІМ. ГРИГОРІЯ ВЕРЬОВКИ ЗА 2021 РІК

Під головуваннями заступниці голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олени  Думи 13 липня 2021 року відбулося засідання комісії по визначенню лауреатів щорічної обласної Премії імені Григорія Верьовки.

ФЕСТИВАЛЬ «НА ГОЛУБИХ ОЗЕРАХ» ВІДЗНАЧИВ ДЕСЯТИЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ

Протягом трьох днів еко-перлина Чернігово-Сіверщини Голубі озера були місцем проведення Міжнародного фестивалю авторської пісні «На Голубих озерах».

«БУДУ» ПРЕДСТАВИВ ЧЕРНІГІВЦЯМ ЯСКРАВИЙ МУЗИЧНИЙ «САЛЮТ»

Добре відома шанувальникам джазу київська група «БУДУ» 4 липня 2021 року на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру презентувала свій новий, загалом четвертий альбом, що отримав назву «Салют».

У ПОШУКАХ УКРАЇНСЬКОЇ ДУШІ

Літо — мабуть, найулюбленіший і, водночас, найцікавіший час для дітей. І проводять вони його не тільки з приємністю, а й з користю. 3 липня 2021 року артисти обласного філармонійного центру презентували для них оновлений проєкт “Українська душа” — неймовірну музичну казку, побудовану на національному фольклорі з його неповторними традиціями. У казці звучить багато музики — і народної, і популярної сучасної, які так подобаються дітлахам.

ХХ “СІВЕРСЬКІ МУЗИЧНІ ВЕЧОРИ” — ПОТУЖНИЙ ФІНАЛ

29 червня 2021 року на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру пролунали останні потужні акорди ХХ “Сіверських музичних вечорів” — фестивалю, присвяченого 250-річчю з дня народження Людвіга ван Бетховена.

МУЗИЧНИЙ ПРОЄКТ #2033 В МАЙДАННО-КОНЦЕРТНОМУ ВАРІАНТІ ПРЕЗЕНТОВАНО ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

Головною музичною подією з відзначення 25-річчя Конституції України в Чернігові, беззаперечно, стала демонстрація майданно-концертного варіанту проєкту #2033.

РУШНИК ЄДНОСТІ ДО 25-РІЧЧЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

28 червня 2021 року, у 25-у річницю Конституції України, у Чернігові пройшли велелюдні урочисті заходи по відзначенню ювілею Основного Закону нашої держави. Найактивнішу участь в них взяли митці Чернігівського обласного філармонійного центру.