НовиниПРОЄКТ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

28 липня 2022 року. Україна вперше відзначає День Української Державності. До свята Чернігівський обласний філармонійний центр підготував відеопроєкт «Київська Русь».

«ВІЙ 2.0» У ПОСТАНОВЦІ ДМИТРА ОБЄДНІКОВА: АНШЛАГ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ТЕАТРІ

91-й сезон на сцені Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Старицького – сезон надзвичайно непростий і емоційно напружений – завершився в ці дні аншлаговими показами документальної драми Наталії Ворожбит «Вій 2.0» у постановці головного режисера Чернігівського обласного філармонійного центру Дмитра Обєднікова.

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

З Днем Конституції України!

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА – З 23:00 ДО 4:00

Від сьогодні, 7 червня 2022 року, комендантська година на території Чернігівської області діє з 23:00 до 04:00.

1 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей – пам’ятний день, покликаний привернути увагу громадськості до необхідності забезпечення добробуту дітей в усьому світі.

ДО ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

До Дня Європи в України – спільний проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру і Чернігівської регіональної дирекції НСТУ «Суспільне Чернігів». Це – про біль наш і жагу Перемоги.

СВІТ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

19 травня 2022 року – світ відзначає День вишиванки.

І ТОДІ, І ЗАРАЗ — ЛИШЕ ДО ПЕРЕМОГИ!

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОВА В’ЯЧЕСЛАВА ЧАУСА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ.

ОБЕРЕЖНО: МІНИ!

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій вкотре нагадує про мінну небезпеку і про про необхідність дотримання правил поводження з вибухонебезпечними предметами.