НовиниАРТИСТИ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ — ДЛЯ ОБОРОНЦІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ

16 травня 2021 року солісти колективу концертних виконавців Чернігівського обласного філармонійного центру з шефськими концертами виступили перед учасниками навчальних зборів з тероборони у Ніжинському, Прилуцькому та Корюківському районах.

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

З «ЧЕРВОНОЮ РУТОЮ» – У ДЕНЬ ЄВРОПИ

У День Європи в Україні, 15 травня 2021 року, артисти Чернігівського обласного філармонійного центру представляють спеціальний проєкт «Музичною Європою, vol.1» – відео, яке яскраво презентує мистецтво, популярне на європейському континенті.

МІНІСТР КУЛЬТУРИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ФІЛАРМОНІЙНОМУ ЦЕНТРІ

Сьогодні, 12 травня 2021 року, в рамках виїзного засідання Кабінету Міністрів України на Чернігівщині в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм з робочим візитом побував Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Порожньо і темно у глядацькій залі філармонійного центру. Поволі артисти запалюють лампадки. Їх маленькі вогники — поодинці майже невиразні — разом розрізають темряву. Вони — ніби очі Дітей Світла, яких забрав людожерський морок війни. Це вогники жертовності і очищення. Вони дивляться із теміні, надихають і нагадують: “Ніколи знову”.

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!

35-М РОКОВИНАМ КАТАСТРОФИ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

26 квітня 1986 року трапилася наймасштабніша в історії людства техногенна катастрофа.

ГОТУЄТЬСЯ ПРОЄКТ ДО РІЧНИЦІ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Нині Чернігівський обласний філармонійний центр готує відеопроєкт, присвячений 35-річчю Чорнобильської катастрофи. У проєкті беруть участь артисти Академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського, а режисером відеопостановки є головний режисер філармонійного центру Дмитро Обєдніков.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ АНАТОЛІЮ КУЗЬМЕНКУ!

Сумна звістка… На 59-му році життя пішов у засвіти артист Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру Анатолій Павлович Кузьменко.

ВАСИЛЮ НЕЧЕПІ, МАРИНІ КОВАЛЕНКО ТА ВОЛОДИМИРУ БАЛАБІ ПРИЗНАЧЕНО ОБЛАСНІ СТИПЕНДІЇ

Розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації Анни Коваленко від 31 березня 2021 року призначено щомісячні обласні стипендії на 2021 рік видатним діячам культури та мистецтв Чернігівщини.