НовиниПІДТРИМАЙТЕ ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19!

Коронавірусна інфекція, зокрема штам «Дельта», стрімко поширюється Україною.

“СІВЕРСЬКІ КЛЕЙНОДИ” НА “GOLDENFEST”

З 15 по 18 жовтня 2021 року у Славутичі проходить ІІІ Міжнародний фестиваль для людей поважного віку “GOLDenFest”. Цьогорічним зірковим гостем фестивалю став Академічний ансамбль пісні і танцю “Сіверські клейноди” Чернігівського обласного філармонійного центру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Сергія Вовка.

СВЯТО ЛЮДЕЙ НЕПОХИТНОЇ ВОЛІ Й НЕСКОРЕНОГО ДУХУ

13 жовтня 2021 року у Чернігові відбулися урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України — свята, що нагадує про традиції українського народу, символізує мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців і визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії. У сквері імені М. Попудренка зібралися керівники області та міста, народні депутати, представники громадськості, військові, родини загиблих на Сході України героїв. Участь у заході взяли і представники Чернігівського обласного філармонійного центру.

СВЯТКОВА КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

13 жовтня 2021 року, напередодні Дня захисників і захисниць України — державного свята, встановленого, зокрема, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, у Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України відбулися урочистості з нагоди свята.

КОНЦЕРТ КАПЕЛИ БАНДУРИСТІВ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

10 жовтня 2021 року у чернігівській церкві Михаїла і Федора представили глядачам свою концертну програму артисти Капели бандуристів ім. О.Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужена артистка України Раїса Борщ, головний хормейстер — заслужений працівник культури України Микола Борщ). Концерт був присвячений прийдешнім святам — Дню захисників і захисниць України, святу Покрови Пресвятої Богородиці і Дню українського козацтва.

ГОЛОВА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОДА У ФІЛАРМОНІЙНОМУ ЦЕНТРІ

7 жовтня 2021 року голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус разом із заступницею голови ОДА Жанною Шерстюк, представниками профільних департаментів і управлінь обласної державної адміністрації ознайомився з ходом робіт в рамках реалізації проєкту з реставрації будівлі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. Поінформував очільника області про хід реставрації, яка проходить в рамках програми Президента України “Велике будівництво”, генеральний директор — керівник художній філармонійного центру Сергій Теребун. У зустрічі взяли участь представники генпідрядників і субпідрядних організацій, які є виконавцями робіт.

ДО 80-Х РОКОВИН ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

6 жовтня 2021 року в урочищі “Березовий Рів” у Чернігові пройшов жалобний захід з нагоди 80-х роковин трагедії Бабиного Яру, участь в якому взяли і представники Чернігівського обласного філармонійного центру.