ДЖАЗ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

2018.07.14_ZAZZ

Дворик Чернігівського обласного філармонійного центру поступово перетворюється на місце, куди чернігівці вже традиційно час від часу приходять послухати джаз. 14 липня 2018 року саме тут відбувся черговий вечір сучасної камерної джазової музики. Гурт "BissQuit"  представив творчий проект "JAZZ КУЛІСА". Прозвучали як класичні, широковідомі твори, так і нова авторська музика клавішника гурту Олега Богуша.

Приємно відмітити, що концерти джаз-бенду "BissQuit" завжди проходять із незмінним до нього інтересом у публіки. За неповні три роки існування колективу у нього сформувався свій відданий шанувальник, який, заради улюбленців, готовий терпіти навіть негоду. Чимало чернігівців, які у суботу прийшли на концерт, заздалегідь запаслися парасолями. То ж у момент, коли під час виступу музикантів пішов нетривалий літній дощ, вони не розійшлися, за що і були винагороджені чудовим джазом.

За словами вокаліста гурту Володимира Балаби, наступний концерт джаз-бенду "BissQuit" слід очікувати вже за місяць. Цього разу музиканти представлять власну, цілком авторську програму, під час якої будуть виконані як вже відомі чернігівцям музичні композиції, так і зовсім нові. Отже, запасаємося терпінням, чекаємо серпня-мясяця і, звичайно ж, слідкуємо за афішами філармонійного центру.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
тел.: (0462) 675-431
Фоторепортаж Віктора Кошмала
Відео Олександра Довбенка


QR-Code generated with LudwigQRCode
231