КАПЕЛА БАНДУРИСТІВ: “ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ — ЦЕ ЧАС, ПРО ЯКИЙ МРІЯВ НАШ ТАРАС”

2020.08.30_Bandurist_Capella_Independence_Day

Концерт-виставу “День Незалежності — це час, про який мріяв наш Тарас” подарували чернігівцям до головного державного свята нашої країни артисти Капели бандуристів ім. О.Вересая обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент капели — заслужена артистка України Раїса Борщ, головний хормейстер — заслужений працівник культури України Микола Борщ).

Прем’єра концерту мала відбутися саме в День Незалежності, але через негоду його було перенесено. Тож 30 серпня 2020 року виставу було представлено на майданчику біля пам’ятника Кобзареві на Чернігівському Валу.

“Тарас Шевченко залишив нам у спадок свої сокровенні заповіді, про які ми маємо згадувати щодня, щоб ніяка ворожа сила не змогла  нас зрушити з того шляху, на який стала Україна, проголосивши свою самостійність і незалежність”, - зазначають артисти капели.

У програму святкового концерту-вистави увійшли драматична поема-кантата Григорія Верьовки “Тополя”, твори Євгена Козака, Гната Хоткевича, Віктора Власова, народні композиції та вірші Великого Кобзаря.

Значення Тарасової спадщини у становленні новітньої України перебільшити не можна. Недарма у своєму вірші, що увійшов до вистави “День Незалежності — це час, про який мріяв наш Тарас”, керівниця капели Раїса Борщ каже:

Хай трейті півні заспівають

Про те, що хоч пора й нова,

Та щоб в серцях і в наших душах

Жили Шевченкові слова!

 

Прес-центр обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм


QR-Code generated with LudwigQRCode