КОЛЕКТИВИ ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ У ПРОЄКТІ “УКРАЇНСЬКА МУЗИКА В АРХІТЕКТУРІ”

До 30-річчя Незалежності України “Суспільне Чернігів” показало три концерти проєкту “Українська музика в архітектурі”. У відео колективи обласного філармонійного центру виступають у відомих туристичних локаціях Чернігівщини. Виступи можна переглянути за посиланнями на YouTube-сторінці “Суспільне Чернігів”:

Концерт джаз-бенду “BissQuit” (художній керівник — Дмитро Теребун) у садибі Тарновських у Качанівці. Аура цього місця надихнула джаз-бенд «BissQuit» виступити у Качанівці із концертом просто неба. Адже джаз – це справжнє втілення свободи у музиці.

Виступ Академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського під керівництвом Івана Богданова у Катерининській церкві. Катерининська церква – справжня архітектурна перлина та один із символів Чернігова.

Виступ Академічного ансамблю пісні й танцю “Сіверські клейноди” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк) у гетьманській столиці Батурині. Як і Батуринський заповідник, ансамбль розповідає про традиції і героїчну історію українського народу. Але робить це багатою мовою музичного мистецтва і хореографії.

Приємного перегляду!

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм


QR-Code generated with LudwigQRCode